Informacje bie��ce
Kancelaria prawna Bydgoszcz
 
 
Poszukiwani przez policję

 
 

Nasze Kancelarie Adwokackie w ramach ogólnopolskiej i międzynarodowej działalności specjalizują się w pomocy prawnej osobom poszukiwanym przez Policję, Sądy i Prokuratury. Jako że jesteśmy członkami Europejskiego Stowarzyszenia Adwokatów w Sprawach Karnych z siedzibą w Londynie (www.ECBA.org) możemy Państwu zaoferować bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych usług z zakresu międzynarodowej pomocy w sprawach karnych.

Nasze Kancelarie współpracują z szerokim gronem doświadczonych Adwokatów na terenie Polski, jak i całej Europy (stałych współpracowników posiadamy we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce oraz na terenie Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Niemiec, Szwecji, Danii oraz Norwegii).

Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług prawnych osobom poszukiwanym przez Policję, Prokuraturę i Sądy, daje nam możliwość pomocy nawet w krytycznych sytuacjach. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż znalezienie się np. na liści Komendy Głównej Policji www.poszukiwani.policja.pl nie musi się łączyć z aresztem, i wieloma innymi perturbacjami.

Poszukiwani przez policję, czy to na Europejski Nakaz Aresztowania, czy też krajowy List Gończy mają szereg gwarancji procesowych wynikających z Kodeksu Postępowania Karnego oraz ratyfikowanych przez Rzeczpospolitą aktów prawa międzynarodowego, które stosowane w umiejętny i profesjonalny sposób potrafią pomóc w uniknięciu zatrzymania, a nawet w konieczności osobistego stawiennictwa w Prokuraturze/Sądzie.

Większość spraw jesteśmy w stanie poprowadzić uzyskując od Państwa wyłącznie pisemne upoważnienie do obrony (np. wysłane e-mailem) oraz dane dotyczące sprawy (np. e-mail z Europejskim Nakazem Aresztowania czy też listem gończym), co minimalizuje koszty naszych usług, a Państwu pozwala na oszczędzenie cennego czasu. Nasze doświadczenie pozwala nam również na zweryfikowanie, czy dany Klient jest w ogóle poszukiwany, oraz jeżeli tak, to w jakim charakterze.

Kancelaria
Specjalizacje prawne
Dokumenty
Kontakt z kancelari�

www.adwokat.bydgoszcz.eu © 2011

 


Poszukiwani przez policję

Kancelaria Adwokacka

ul. Stefana Batorego 4
85-104 Bydgoszcz
Tel.: +48 52 328 92 67
Fax: +48 52 511 80 30
Kom.: +48 503 755 703
Kom.: +48 609 497 517
mapa dojazdu (kml)

kancelaria@adwokat.bydgoszcz.eu