Informacje bie��ce
Kancelaria prawna Bydgoszcz
 
 
SPECJALIZACJE

 
 
adwokat Jan Montowski zajmuje się obroną w szeroko rozumianych procesach karnych i karno - skarbowych, w tym także  w postępowaniach z Europejskiego Nakazu Aresztowania, a nadto w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych oraz w sprawach karnych gospodarczych. Prowadzona przez adwokata Jana Montowskiego Kancelaria zajmuje się również sprawami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności zagadnieniami dotyczącymi podziału majątku, zniesienia współwłasności, spadków, a nadto sprawami małżeńskimi i lokalowymi. Kancelaria prowadzi też sprawy administracyjne, w szczególności dotyczące odzyskiwania mienia.


adwokat Marzenna Montowska zajmuje się kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, również z udziałem kapitału zagranicznego . Posiada bogate , datujące się od 1987r., doświadczenie w stosowaniu prawa spółek handlowych. Od ponad 20 lat nieprzerwanie zapewnia spółkom szeroką pomoc prawną, zajmuje się ich przekształcaniem , rejestracją i organizacją prawną . Prowadzi również sprawy z zakresu prawa cywilnego , podatkowego, rodzinnego i prawa pracy. adwokat Jakub Montowski
w szczególności zajmuje się sprawami z dziedziny prawa karnego (Europejski Nakaz Aresztowania -UAW, posiedzenia aresztowe, postępowania przygotowawcze , obrona w procesach sądowych). Nadto specjalizuje się w problematyce szeroko pojętego prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego (rozwody). Kancelaria zajmuje się również prawem cudzoziemców oraz prawem spółek handlowych - w szczególności rejestracją podmiotów gospodarczych oraz ich pełną obsługą.

Kancelaria
Specjalizacje prawne
Dokumenty
Kontakt z kancelari�

www.adwokat.bydgoszcz.eu © 2011

 
 


Poszukiwani przez policję

Kancelaria Adwokacka

ul. Stefana Batorego 4
85-104 Bydgoszcz
Tel.: +48 52 328 92 67
Fax: +48 52 511 80 30
Kom.: +48 503 755 703
Kom.: +48 609 497 517
mapa dojazdu (kml)

kancelaria@adwokat.bydgoszcz.eu